نمایندگی هایسنس در رشت

تاسیسات مطبوع سازان نمایندگی کولر هایسنس در رشت با کد نمایندگی H1310140

         مهندس وطن دوست    09113483062                      دفتر  01333262506

هایسنس یک گروه صنعتی مطرح در صنایع الکترونیک و فناوری های مختلف میباشد و محصولات مختلفی از جمله لوازم خانگی و تهویه مطبوع فعالیت دارد. این شرکت با بهره گیری از فناوری روز و پیشرفته جهانی موجبات افزایش راندمان محصولات خود را فراهم نموده است.

شرکت هایسنس به عنوان اولین تولید کننده و عرضه کننده سیستم های تهویه اینورتر در سال 1997 در کشور چین ، ضمن بهره گیری از کمپرسور های اینورتر با کیفیت بالا موفق شد عنوان پر فروش ترین محصولات تهویه خانگی را در بازار تهویه مطبوع کشور چین به مدت 15 سال متوالی به خود اختصاص دهد و این بیانگر کیفیت بالای این محصولات می باشد.

نمایندگی هایسنس رشت
نمایندگی کولر هایسنس رشت

نمایندگی نصب کولر گازی هایسنس

 تاسیسات مطبوع سازان نمایندگی نصب کولر گازی هایسنس در رشت آماده ارائه خدمات نصب  کولر گازی هایسنس با گارانتی  زرین نمای کاسپین در شهر رشت می باشد. برای نصب کولر گازی هایسنس حتما با مرکز مجاز نصب کولر گازی هایسنس تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که نصب کولر یک فرآیند تخصصی می باشد. و حتما باید توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام گردد.

در صورتی که شما هم قصد نصب کولر گازی اسپلیت هایسنس در رشت را دارید و به دنبال یک مرکز معتبر در شهر رشت می باشید. مرکز فروش و خدمات پس از فروش هایسنس با در اختیار داشتن تکنسین های متخصص با کمترین زمان ممکن در خدمت شما است. نصابان این مرکز از دانش و تخصص کافی جهت نصب کولر گازی هایسنس برخوردار هستند و تمامی مراحل نصب توسط استانداردهای شرکت هایسنس ارائه می شود.توجه داشته باشید که کولر هایسنس فقط با گارانتی شرکت زرین نمای کاسپین اصلی میباشد. گارانتی این شرکت شامل 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات میباشد.

کولرهای هایسنس فقط  مدل هایی که با  HRH  شروع میشوند دارای گارانتی شرکت زرین نمای کاسپین می باشد. به طور مثال ظرفیت 24 هزار دور ثابت دارای مدل HRH-24TQ میباشد.

نمایندگی کولر هایسنس در رشت
نمایندگی کولر هایسنس در رشت

آدرس نمایندگی  کولر هایسنس در رشت :

رشت ، خیابان معلم ، بین استانداری و شهرداری منطقه یک ، ابتدای 15 متری طالقانی ، تاسیسات مطبوع سازان

تلفن نمایندگی کولر گازی هایسنس در رشت :

مهندس وطن دوست    09113483062      دفتر مطبوع سازان 01333262506