مقاله

نمایندگی کولر ایران رادیاتور رشت

نمایندگی کولر ایران رادیاتور رشت

نمایندگی کولر ایران رادیاتور در رشت

نمایندگی کولر ایران رادیاتور رشت
نمایندگی کولر ایران رادیاتور رشت
09113483062                 مهندس وطن دوست
 01333262506            دفتر فروش مطبوع سازان

 

بررسی محصول کولر گازی ایران رادیاتور:

اگر در میان انواع برندهای تولیدی کولر گازی و اسپلیت، مایل به بررسی و انتخاب اسپلیت های ایران رادیاتور هستید در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را با انواع کولر گازی و اسپلیت ایران رادیاتور آشنا کنیم. همچنین توجه داشته باشید که همواره می‌توانید برای مشاهده لیست به روز قیمت کولر گازی ایران رادیاتور به همراه مشخصات فنی هر یک از این محصولات، به وبسایت تخصصی مطبوع سازان مراجعه نمایید.

 

کولر گازی و شرکت ایران رادیاتور در یک نگاه

به طور کلی کولراسپلیت ایران رادیاتور رشت از سال 1395 به عنوان جدیدترین محصول شرکت ایران رادیاتور تولید و وارد شبکه توزیع در کشور گردیده است.

شرکت ایران رادیاتور که فعالیت خود را از دهه 1360 با تولید انواع رادیاتورهای آلومینیومی آغاز کرده، پس از یک دهه فعالیت و از دهه 1370 اقدام به تولید مشعل و از دهه 1380 اقدام به تولید انواع پکیج دیواری و زمینی نمود.
شرکت صنعتی ایران رادیاتور پس از سال ها فعالیت در عرصه تولید انواع محصولات گرمایشی، در دهه 90 با توجه به دارا بودن امکانات فنی و مالی گسترده، تولید انواع کولر گازی اسپلیت را در دستور کار خود قرار داد.
سرانجام اسپلیت ها و کولرگازی ایران رادیاتور در سال 1935 با کمک نیروهای متخصص ایرانی و با بهره گیری از قطعات اولیه با کیفیت، تولید و به بازار تهویه مطبوع ایران عرضه گردیدند.

کولر گازی ایران رادیاتور، محصولی متناسب با مصرف کننده داخلی

طراحی زیبا، کیفیت بالا و قیمت مناسب کولر گازی ایران رادیاتور به همراه گارانتی مطمئن، نمایندگی های فروش فعال و شبکه خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور، در مدت زمان اندک استقبال گسترده از این محصولات را به همراه داشته است.

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور رشت

با آغاز فصل تابستان استفاده از سیستم‌های خنک کننده و کولر گازی اسپلیت نیز بیشتر خواهد شد. هرزمان با کولر گازی ایران رادیاتور خود مشکلاتی را تجربه کردید، مانند عدم خنک کنندگی  و روشن نشدن آن، رسیدگی به مشکل  کولر گازی ایران رادیاتور باید اولین قدم شما باشد. برخی از ایرادات ساده می‌توانند در صورت عدم سرویس خسارات زیادی به بار آورد.

در حالی که انجام چند عیب یابی ساده به راحتی انجام می‌شود، تعمیرات کولر ایران رادیاتور همیشه باید توسط یک سرویسکار مجاز انجام شود. مهم است که تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور بدست متخصصین نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در رشت انجام شود این کار برای اطمینان از درستی تعمیرات و برای محافظت از پوشش ضمانت کولر گازی ایران رادیاتور شما نیز لازم است.

آیا می‌دانید اگر تکنسین غیر مجاز کار را انجام دهند ممکن است ضمانت‌ قطعات کولر گازی ایران رادیاتور شما باطل شوند؟ در هنگام جستجوی  نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در رشت، می‌توانید با اطمینان خاطر به تاسیسات حرارتی و برودتی مطبوع سازان نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور رشت مراجعه نمایید.

شما عزیزان می‌توانید از طریق همینبا ما ارتباط برقرار کرده و یا با شماره تلفن09113483062 ویا 01333262506 با نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور رشت تماس بگیرید.

نمایندگی کولر ایران رادیاتور رشت
فروش-نصب-کولر ایران رادیاتور رشت

نمایندگی نصب کولر گازی ایران رادیاتور رشت

خدمات شرکت مطبوع سازان شامل نصب و سرویس کولر ایران رادیاتور می شود. کارشناسان مجرب نصب تهویه مطبوع در نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور رشت بر این خدمات نظارت داشته و با دانش فنی و تجربه خود، سطح کیفی نصب کولر گازی ایران رادیاتور در رشت را ارتقا بخشیده اند.

عمده خدمات مطبوع سازان عبارتند از:  نصب کولر ایران رادیاتور در رشت ، فروش کولر ایران ،  تعمیر برد، تعمیر و تعویض فن،تعمیر مدارها، تعویض خازن، نصب انواع کولرهای این برند نیز از جمله خدماتی است که نمایندگی مجاز نصب کولر ایران رادیاتور در رشت به دارندگان مدل های مختلف این محصول ارائه می دهد.

کمپرسور کولر ایران رادیاتور روشن نمی شود:

زمانی که کمپرسور سوخته شده باشد، و تست های مربوط به سلامت کمپرسور انجام شود و به این نتیجه برسید که کمپرسور سالم نیست. در این شرایط تعویض آن بهترین و تنهاترین راه‌حل است. برای این منظور لازم است با مرکز خدمات نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در رشت مشورت داشته باشید.

دمای کمپرسور خیلی بالا برود :

اگر کمپرسور کولر ایران رادیاتور در شرایط نامناسب بدون وقفه کار کند، باعث افزایش دمای کمپرسور خواهد شد. در این حالت ترموستات اورلود به افزایش دما پاسخ داده و به طور خودکارکمپرسور راخاموش می‎کند.

 

برد کولر ایران رادیاتور دچار مشکل شود  :

چنانچه در برد کولر ایران رادیاتور نیز ایرادی وجود داشته باشد، کمپرسور دچار نقص در عملکرد خواهد شد. کلیه دستور ها از سوی برد برای قطعات کولر ایران رادیاتور صادر می‎شود. زمانی که برد با ایراد مواجه شود، دستورات اشتباه به قطعات خواهد داد و همه قطعات از جمله کمپرسور به درستی به وظیفه خود عمل نخواهند کرد. برای رفع این مشکل با نمایندگی کولر ایران رادیاتور رشت تماس بگیرید.

خازن کمپرسور مشکل دارد :

کمپرسور برای استارت خود به قطعه‎ایی به نام خازن استارت نیاز دارد. اگر به هر دلیلی این خازن دچار ایراد شود، کمپرسور نیز دچار مشکل خواهد شد. نماینده کولراسپلیت ایران رادیاتور در رشت برای تشخیص این موضوع از مولتی متر استفاده خواهد کرد. در صورت خرابی خازن تعمیرکار اقدام به تعویض خازن خواهد نمود.

سیم‌های ارتباطی مشکل دارند :

ممکن است سیم‌هایی که در ارتباط با یونیت بیرونی هستند، دچار اتصال باشند. در این حالت نیز احتمال خاموش شدن کمپرسور کولر گازی ایران رادیاتور وجود خواهد داشت.

مبرد کولر اسپلیت ایران رادیاتور کاهش یافته است :

کولرها  دارای ظرفیت مختلفی هستند. میزان مبرد باید  متناسب با ظرفیت آنها باشد. اگر نوع گاز متناسب  با روغن کمپرسور نباشد یا سطح آن در حد استاندارد نباشد، احتمالا با نقص عملکرد در کمپرسور و عدم برودت کافی مواجه خواهید شد. برای این منظور لازم است از خدمات نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در رشت استفاده نمایید.

افزایش فشار تخلیه و کاهش فشار مکش در کولر ایران رادیاتور :

اگر فشار تخلیه بیش از حد استاندارد افزایش یابد یا فشار مکش بیش از حد کاهش یابد، کمپرسور با افزایش حرارت مواجه می شود. معمولا این مشکلات به دلیل شارژ گاز بیش از حد آن اتفاق می‌افتد. همچنین اگر فن کندانسور با شیر انبساط دچار ایراد شود، با این مشکل مواجه می شوید.

نمایندگی شرکت ایران رادیاتور رشت

09113483062                 مهندس وطن دوست
 01333262506            دفتر فروش مطبوع سازان
نمایندگی ایران رادیاتور رشت

در حال حاضر انواع کولرگازی ایران رادیاتور رشت شامل یک مدل دیواری است که در ظرفیت های 12000 الی 30000 BTU/hr ، با قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش تولید می گردند و قیمت اسپلیت ایران رادیاتور بسته به هر یک از این ظرفیت‌ها و سایر مشخصات فنی آنها متفاوت خواهد بود.
کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور با کمترین مصرف برق دارای رده مصرف انرژی گرید A می باشد. همچنین این محصولات از کمپرسور روتاری GMCC شرکت توشیبا و گاز مبرد R410a (سازگار با محیط زیست) بهره می برند.

ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت (BTU)برای واحدهای زیر پشت بام (m2)برای طبقات دیگر (m2)
12000تا 17تا 22
18000تا 25تا 35
24000تا 34تا 45
30000تا 45تا 64

خرید کولر گازی ایران رادیاتور

 هنگام خرید کولر گازی ایران رادیاتور با توجه به ظرفیت های متفاوت باید به نکاتی از جلمه متراژ فضای مورد نظر ، محل نصب و نحوه برآورد ظرفیت کولر مورد نیاز توجه داشته باشیم ، سایت مجموعه تخصصی مطبوع سازان اطلاعاتی نظیر ظرفیت سرمایش ، انواع ، مشخصات فنی ، ابعاد و راهنمایی برآورد کولر گازی ایران رادیاتور را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد .

قیمت کولر گازی ایران رادیاتور

قیمت کولر گازی ایران رادیاتور بر اساس متغیر‌هایی مانند نوع و ظرفیت آن متفاوت است. لازم به ذکر است در مجموعه تخصصی مطبوع سازانانواع کولرگازی ایران رادیاتور و سایر برندها دارای گارانتی و قیمت مناسب بوده و تخفیف‌های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت‌ها لحاظ گردیده است.

گارانتی و اصالت کولرهای گازی ایران رادیاتور

قطعات کولر های گازی اسپلیت ایران رادیاتور دارای 18 ماه و کمپرسور این محصولات دارای 5 سال گارانتی ایران رادیاتور می باشند. همچنین شبکه گسترده خدمات پس از فروش انواع کولر ایران رادیاتور در سراسر کشور آماده پشتیبانی از خدمات محصول و پاسخگویی به مصرف کنندگان محترم می باشد.

نمایندگی ایران رادیاتور رشت

09113483062    مهندس وطن دوست

مشخصات کولر ایران رادیاتور رشت
نمایندگی ایران رادیاتور رشت-فروش-نصب-کولر ایران رادیاتور

آدرس نمایندگی کولر ایران رادیاتور رشت :

رشت ، خیابان معلم ، بین استانداری و شهرداری منطقه یک ، ابتدای 15 متری طالقانی ، تاسیسات مطبوع سازان ( وطن دوست )

 • نمایندگی کد 9706002
 • فروش ، نصب ، سرویس

تلفن نمایندگی ایران رادیاتور رشت :

09113483062   وطن دوست     دفتر فروش 01333262506

کولر اسپلیت ایران رادیاتور رشت
کولر اسپلیت ایران رادیاتور رشت

نصب کولر ایران رادیاتور رشت

تاسیسات مطبوع سازان افتخار دارد با بهره گیری از تکنسین های با تجربه در زمینه نصب کولر ایران رادیاتور در رشت به مشتریان عزیز خدمات ارائه  کند. لطفا جهت نصب کولر ایران رادیاتور و گارانتی محصول حتما با نمایندگی مجاز نصب کولر ایران رادیاتور در رشت تماس بگیرید.

09113483062    وطن دوست

دفتر مطبوع سازان   01333262506

نمایندگی نصب کولر ایران رادیاتور رشت
نمایندگی نصب کولر ایران رادیاتور رشت

نصاب کولر ایران رادیاتور رشت

مجموعه مطبوع سازان با بهره گیری از تکنسین های مجرب و آموزش دیده در زمینه نصب کولر ایران رادیاتور در رشت در خدمت همشهریان عزیز میباشد. با توجه به اینکه برای بهره مندی از گارانتی کولر ایران رادیاتور باید از تکنسین مجاز ایران رادیاتور جهت نصب و فعال سازی گارانتی استفاده کنید میتوانید با تماس با مجموعه مطبوع سازان با خیال راحت خدمات مربوط به نصب کولر اسپلیت ایران رادیاتور را به ما بسپارید.

نمایندگی کولر ایران رادیاتور رشت
نمایندگی کولر ایران رادیاتور رشت

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “نمایندگی کولر ایران رادیاتور رشت

 1. mehdi گفت:

  بهترین نمایندگی نصب کولر ایران رادیاتور رشت

 2. امیدی گفت:

  هزینه نصب کولر ایران رادیاتور در رشت چقدر است؟

  1. mehdi گفت:

   تعرفه نصب رایگان میباشد . هزینه لووازم مصرفی و خدمات علاوه بر نصب بر عهده مشتری میباشد

 3. حسنی گفت:

  گارانتی کولر این رادیاتور چند سال هستش ؟

  1. mehdi گفت:

   سلام گارانتی کولر ایران رادیاتور در صورتی که توسط نمایندگی ایران رادیاتور نصب شود 2 سال قطعات و 5 سال کمپرسور میباشد

 4. یحیی گفت:

  سلام . چند عدد کولر ایران رادیاتور برای نصب داشتم در شهر رشت اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید

  1. mehdi گفت:

   سلام . جهت نصب کولر ایران رادیاتور با شماره 09113483062 تماس بگیرید

 5. امید نظری گفت:

  بهترین نمایندگی ایران رادیاتور در رشت . ممنون از شما و تکنسین نصب شما که کار من رو به نحوه احسن انجام دادن . ممنونم واقعا.

  1. mehdi گفت:

   سلام. خواهش میکنم . انجام وظیفه بود

 6. مهرشاد اسلامی گفت:

  سلام قیمت کولر ایران رادیاتور چند هستش ؟ برای فضای 50 متری چه کولر مناسب هستش

  1. mehdi گفت:

   سلام . 24 هزار مناسب برای این فضا هستش . برای استعلام قیمت با دفتر تماس بگیرید 01333262506

 7. مائده فرزام گفت:

  ما چند وقت پیش از شما کولر ایران رادیاتور خرید کردیم و قیمتش واقعا خیلی خوب بود تقریبا ۱ تومن ارزون تر بود از جاهای دیگه .خواستم تشکر کنم از شما که تو این شرایط سخت هوای مردم رو دارید

  1. mehdi گفت:

   سلام . ممنونم . رضایت شما باعث خوشحالی ما هستش

 8. سمانه گفت:

  بهترین مدل کولر ایران رادیاتور در شهر رشت رو معرفی کنید لطفا

  1. mehdi گفت:

   سلام . کولر ایران رادیاتور سری A از مدل های خوب و کم مصرف تولیدات ایران رادیاتور میباشد.

 9. مهدی پور گفت:

  سلام. برای نصب کولر ایران رادیاتور در رشت چقدر هزینه باید پرداخت شود ؟

  1. mehdi گفت:

   سلام . با توجه به شرایط نصب هزینه متفاوت است . با هماهنگی با تکنسین نصب از شرایط نصب بازدید میشه و هزینه تقریبی اعلام میشه

 10. رمضانی گفت:

  لطفا شماره نصاب کولر ایران رادیاتور را برای شهر رشت جهت نصب و گارانتی کولر معرفی کنید.

  1. mehdi گفت:

   سلام جهت هماهنگی برای نصب کولر ایران رادیاتور در شهر رشت با شماره 09113483062 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *