مقاله

تفاوت پکیج تک مبدل و دو مبدل ایران رادیاتور

پکیج بوتان رشت - پکیج ایران رادیاتور رشت

پکیج ایران رادیاتور رشت-پکیج بوتان رشت-

 پکیج دو مبدله ایران رادیاتور رشت

در این نوع پکیج ها پمپ در هر دو حالت شوفاژ و آبگرم مصرفی در حال کار میباشد.

همانطور که از اسم آن مشخص است پکیج دو مبدل دارای دو مبدل میباشد.

  • مبدل اصلی
  • مبدل صفحه ای

از مبدل اصلی برای گرمایش محیط استفاده میشود یعنی در حالت شوفاژ پمپ دستگاه فعال میباشد و رادیاتور ها توسط مبدل اصلی گرم میشوند.

در پکیج ایران رادیاتور رشت در حالت تابستانه ، آب سرد به مبدل صفحه ای ورود میکند و در مجاورت آبگرمی که در مبدل اصلی گرم شده و وارد مبدل ثانویه شده قرار میگیرد در نتیجه آب گرم میشود.

در پکیج های دو مبدله  ایران رادیاتور به دلیل عدم  برخورد مستقیم شعله با مبدل، در مبدل ثانویه رسوب کمتری تشکیل میشود. ( پکیج ایران رادیاتور رشت-پکیج بوتان رشت-) در این نوع پکیج ها پمپ در هر دو حالت شوفاژ و آبگرم مصرفی در حال کار میباشد.

 تک مبدله ایران رادیاتور رشت

پکیج ایران رادیاتور تک مبدل تنها از یک مبدل تشکیل شده است که وظیفه گرم کردن محیط  و آبگرم مصرفی با مبدل اصلی دو منظوره میباشد.

در دستگاه های  تک مبدل پمپ فقط در حالت زمستانی در حال کار میباشد( نمایندگی پکیج بوتان رشت ) و در حالت تابستانی یا آبگرم مصرفی پمپ خاموش میشود.

در پکیج های تک مبدل به دلیل پیچیدگی فنی کمتر معمولا خرابی به نسبت کمتری در مقایسه با پکیج دو مبدله وجود دارد ولی به دلیل وجود ارتباط مستقیم شعله با مبدل در حالت ابگرم مصرفی معمولا رسوب بیشتری در مبدل تشکیل میشود.

تفاوت  پکیج دو مبدل و تک مبدل ایران رادیاتور رشت

  • پمپ
  • رسوب گذاری
  • نوسان حرارتی
  • قطعات
  • مبدل
نمایندگی ایران رادیاتور رشت
نمایندگی ایران رادیاتور رشت

مجموعه تاسیساتی مطبوع سازان

البته باید در نظر داشت که محصولات تولیدی پکیج شوفاژ دیواری    شرکت بوتان در رشت و  شرکت ایران رادیاتور در رشت در همه مدل ها به صورت دو مبدل می باشد. مجموعه مطبوع سازان برای تسهیل امور و رفاه حال مشتریان با ارائه خدمات از قبیل فروش پکیج شوفاژ دیواری و نصب و تعمیر پکیج بوتان و ایران رادیاتور در شهر رشت خیال مشریان را از این بابت راحت نموده است.

نمایندگی بوتان رشت
نمایندگی بوتان رشت
نمایندگی ایران رادیاتور رشت
نمایندگی ایران رادیاتور رشت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *