مقاله

تعمیر پکیج ایران رادیاتور رشت

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور رشت
نمایندگی ایران رادیاتور در رشت
نمایندگی ایران رادیاتور در رشت

تعمیر پکیج ایران رادیاتور رشت  را با ما تجربه کنید.   

راهنمای عیب یابی پکیج  ایران رادیاتور رشت

پکیج ایران رادیاتور روشن نمی شود:

اولین قدم برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور، چک کردن برق اصلی و محافظ برق پکیج است.

گرم نشدن آب پکیج ایران رادیاتور :

 برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور، کنترل شعله و تنظیم کردن آن است و یا اینکه ممکن است مبدل حرارتی پکیج رسوب گرفته باشد. همین طور امکان خرابی سنسور دمای آبگرم مصرفی و شوفاژ وجود دارد و یا پمپ پکیج دچار مشکل گردد.

قسمتی از رادیاتور سرد و قسمتی گرم است:

برای رفع این ایراد و تعمیر پکیج ایران رادیاتور رشت  در گام اول بهتر است رادیاتور ها  هواگیری شود و چک کنید که شیر رادیاتور به طور کامل باز باشد. رسوب گرفتگی در شیر ها میتواند یکی از علل این ایراد باشد . مورد بعدی گرفتگی در مدار شوفاژ ، شیلنگ ها ، اتصالات و یا صافی مدار شوفاژ باشد. 

خدمات تاسیسات مطبوع سازان در رشت

اگر قصد انجام سرویس یا تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهر رشت را دارید حتما قبل از انجام هر کاری با مشاورین ما در مطبوع سازان تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین عملکرد را برای رفع مشکل پکیج ایران رادیاتور شما ارائه دهند. تعمیر و سرویس فوری در محل ، فقط در شهر رشت توسط مطبوع سازان به صورت ویژه و تضمینی انجام خواهد گرفت.

با ما تماس بگیرید. نمایندگی ایران رادیاتور رشت   09113483062 وطن دوست  ……..  دفتر مطبوع سازان 01333262506

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رشت  :

برای اینکه بدانید پکیج ایران رادیاتور چه زمانی احتیاج به سرویس و رسیدگی دارد به طور کلی بهتر است هر چند وقت یکبار خودتان به طور چشمی پکیج ایران رادیاتور را مورد بررسی قرار دهید تا اگر گاهی مشکلی در قطعات دستگاه به وجود امد، سریعا متوجه شوید و آن را رفع کنید. اگر مدت زمان زیادی از دستگاه استفاده می‌کنید، به شما توصیه میکنیم که با کمک یک متخصص، پکیج شوفاژ دیواری را به صورت کامل سرویس و رسوب‌زدایی کنید. اما اگر به تازگی پکیج ایران رادیاتور را نصب کرده‌اید یا پس از سرویس کامل، دوره‌های زمانی خاصی را مشخص کنید تا به طور مرتب سرویس پکیج ایران رادیاتور را انجام دهید.هم‌چنین در صورت وجود املاح در آب و رسوب در قطعات و لوله‌های رادیاتور، علائمی در پیکج شوفاژ دیواری ظاهر می‌شود که در صورت مشاهده آن، باید اقدام به سرویس دستگاه کنید.

نحوه تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط نمایندگی ایران رادیاتور در رشت

زمانی که به هر دلیل، اختلالی در نحوه کارکرد پکیج دیواری ایران رادیاتور شما ایجاد شود، می‌توانید با نمایندگی مجاز سرویس پکیج ایران رادیاتور در رشت تماس گرفته تا در کمترین زمان ممکن با اعزام سرویسکار پکیج ایران رادیاتور به مشکل پکیج شما رسیدگی شود.

زمانی که سرویسکار پکیج ایران رادیاتور به محل شما اعزام شد اقدام به بررسی کلی سیستم پکیج ایران رادیاتور شما می کند. بعد از انجام یک بررسی کلی ضمن ارائه توضیحات درباره مشکل دستگاه شما، حدود هزینه سرویس را به شما اعلام خواهد کرد تا بتوانید با بررسی و برآورد هزینه تصمیم بر سرویس کردن پکیج ایران رادیاتور خود بگیرید. با توجه به این مورد که نمایندگی پکیج دیواری ایران رادیاتور در رشت  به‌صورت کاملاً تخصصی اقدام به سرویس پکیج ایران رادیاتور می‌کنند.

تکنسین های تاسیسات مطبوع سازان مطمئناً به بهترین شکل نقاط ضعف و مشکلات احتمالی را متوجه  و در کمترین زمان ممکن  مشکل را حل خواهند کرد و تمام سعی خود را می کنند که بدون هزینه اضافی به سرویس بخش های مشکل دار مانند تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور رشت، سرویس پمپ پکیج ایران رادیاتور رشت و … بپردازند و در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصلی و شرکتی پکیج ایران رادیاتور استفاده کنند.

در این مقاله به انواع سرویس پکیج ایران رادیاتور را توضیح می‌دهیم :

رسوب‌زدایی پکیج ایران رادیاتور رشت :

پکیج شوفاژ دیواری معمولا هر چند سال یکبار به رسوب‌زدایی احتیاج دارد. بهتر است با استفاده از اسید مناسب و پمپ اسید شویی مخصوص و با وجود تهویه مناسب عمل رسوب‌زدایی انجام گیرد. دقت شود اسید شویی بی مورد باعث آسیب و خورندگی در مبدل میشود پس بهتر است این کار توسط تکنسین مجاز شرکت ایران رادیاتور صورت گیرد.و حتما از اسید مخصوص که خورندگی پایینی دارد استفاده شود.

کنترل فشار آب پکیج ایران رادیاتور :

اگر فشار آب وارد شده به دستگاه زیاد و یا کم باشد به مرور زمان ممکن است به دستگاه آسیب وارد شود. بنابراین، کنترل شیرهای آب مهم است

کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی:

با بررسی و دقت از روند مناسب این دو مدار حتما اطمینان حاصل کنید. با توجه به این که دستگاه های جدید ایران رادیاتور دو مبدل دارند برای برسسی بهتر دستگاه نیاز است هم مدار شوفاژ و رادیاتور ها چک شود و هم دمای آبگرم مصرفی بررسی شود.

آزادسازی محور پمپ سیرکوله:

اگر این محور یا همان روتور پمپ دچار گرفتگی باشد گردش آب با مشکل روبه‌رو خواهد شد. بنابراین بررسی و سرویس پمپ سیرکولاسیون عملکرد پکیج را بهبود می دهد.

"تاسیسات مطبوع سازان نمایندگی شرکت ایران رادیاتور در رشت
                                                                                                                                  09113483062      مهندس وطن دوست

 از مهم و اصلی ترین اجزای هر منزلی پکیج دیواری می باشد، در واقع شما برای تامین آب گرم مصرفی مورد نیاز و همچنین افزایش گرمای منزل در فصل سرد سال ، نیاز به سرویس پکیج دبواری ایران رادیاتور دارید. در واقع داشتن مزایای بسیاری نظیر راحتی استفاده، مستقل بودن از سایر واحدها، اشغال فضای کم ، سهولت استفاده،نصب و راه اندازی آسان، ایمنی بالا، مصرف بهینه سوخت، راندمان بالا و …. سبب افزایش محبوبیت پکیج ایران رادیاتور شده است.

استفاده درست از پکیج و سرویس و نگهداری آن ها سبب افزایش طول عمر مفید پکیج  می شود.

بنابراین شما حتما به صورت سالیانه اقدام به سرویس پکیج ایران رادیاتور رشت کنید، سرویس سالیانه پکیج ها از خرابی جدی آن ها جلوگیری می کند، اما در صورتی که پکیج ایران رادیاتور شما با خرابی مواجه شد و نیاز به تعمیر داشت شما می توانید از خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رشت استفاده کنید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور رشت (مطبوع سازان)

همانطور که عرض کردیم، تاسیسات مطبوع سازان نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در شهر رشت را بر عهده دارد، که همین امر مزایای استفاده از خدمات تعمیر پکیج مطبوع سازان را برای شما افزایش می دهد، در ادامه مزایای استفاده از خدمات تعمیرات پکیج  تاسیسات مطبوع سازان را برای شما شرح می دهیم.

 • دسترسی به تعمیرکاران مجرب در کم ترین زمان ممکن
 • کاهش هزینه ها، خدمات تعمیر پکیج مطبوع سازان کاملا به صرفه و مناسب می باشد
 • پوشش دهی تمام نقاط شهر رشت
 • داشتن بالاترین کیفیت در خدمت رسانی، مجموعه ی مطبوع سازان یک تیم مجرب و حرفه ای دارد، که خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن به شما عرضه می کنند.
 • استفاده از قطعات اورجینال در صورت نیاز به تعویض، در صورتی که پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعمیرکاران ما از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

انتخاب سرویسکار مجرب

تاسیسات حرارتی و برودتی مطبوع سازان نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهررشت را بر عهده دارد. تیم سرویسکاران متشکل از کادری با تجربه، حرفه ای، مجرب آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در کم ترین زمان ممکن، با برترین تعمیرکاران، با بالاترین کیفیت و به صرفه ترین قیمت به تمام شهروندان شهر رشت می باشد.

مطبوع سازان یکی از برترین نمایندگی های تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهر رشت است، این مجموعه با داشتن سال ها تجربه در زمینه تعمیرات و ارائه خدمات تاسیسات ساختمان، آماده خدمت رسانی به تمام شهروندان رشت می باشد.

دفتر مطبوع سازان                         01333262506       

مهندس وطن دوست                              09113483062

تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور با مطبوع سازان

هنگامی که  پکیج دیواری ایران رادیاتور شما نیاز به سرویس دارد، انتخاب یک تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور متخصص مهم ترین بخش از یک کار می باشد زیرا کمک گرفتن از افراد کم تجربه نه تنها مشکل را برطرف نمی کنند گاهی باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری هم می شود.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور و سرویس پکیج ایران رادیاتور یکی از انواع خدماتی است که حول دستگاه پکیج ایران رادیاتور ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج شما, حدود ۲۰ تا ۲۵ قطعه در پکیج به کار برده شده است که درتعمیر پکیج, باید این قطعات بررسی شوند.

البته متناسب با میزان تخصص و تجربه تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور , خرابی پکیج شما ممکن است به راحتی توسط او تشخیص داده شود و به طبع فرایند کوتاه‌تری برای تعمیر پکیج خود طی کنید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور به شکلی کاملا متفاوت انجام میشود. به عنوان مثال تعمیر پکیج ایران رادیاتور متفاوت از تعمیر پکیج دیواری بوتان است؛ اما یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای و با تجربه , بر تعمیر پکیج اکثر برندها تسلط دارد و با خیالی آسوده می‌توانید تعمیر پکیج خودتان را به او بسپارید.

کلیه تعمیرکاران مرکز مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رشت از دانش روز دنیا جهت عیب یابی پکیج های مختلف آموزش دیده  و با عیب یابی دقیق تمام ایرادت احتمالی دستگاه را شناسایی و برطرف می‌کنند. همچنین اگر قطعه‌ای دچار مشکل  شود قطعه مورد نظر را با نمونه اورجینال تعویض می‌کنند.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور رشت

نمایندگی ایران رادیاتور به‌ تمامی مشتریانی که محصولات این برند را خریداری کرده اند به مدت معینی که در برگه گارانتی آن‌ها قید شده خدمات پس از فروش ارائه می دهند.

پس اگر دستگاه شما دارای گارانتی بوده و در استفاده از آن با مشکل مواجه شده‌اید می‌توانید با مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور یا تعمیرگاه مرکزی ایران رادیاتور از آن خدمات بهره‌مند شوید.

مطبوع سازان مرکز خدمات پس از فروش پکیج ایران رادیاتور در رشت آماده‌ی ارائه خدمات مربوط به پکیج های ایران رادیاتور در رشت می‌باشد.

ما با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌دیده، تخصصی‌ترین تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رشت را به شما ارائه خواهیم داد.

از مزایای خدمات ما استفاده از قطعات یدکی اصلی پکیج ایران رادیاتو می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا درخواست تعمیرات پکیج ایران رادیاتور با مرکز تعمیرات پکیج  09113483062  تماس بگیرید.

"

نگهداری صحیح از پکیج ایران رادیاتور

 وجود نشت گاز از مسائل مهمی است که باید در خصوص هر وسیله گازسوزی با قطعیت مورد بررسی قرار گیرد. در تمام وسایل احتراقی گاز سوز از جمله پکیج دیواری و آبگرمکن، به علت وجود اتصالات در مسیر عبور گاز، این احتمال وجود دارد که نشت گازایجاد شود.

همچنین در صورت انجام نشدن فرآیند احتراق، گاز به صورت عمده وارد محیط اطراف شده و خطر آتش‌سوزی و انفجار را برای مصرف کنندگان بوجود می‌‌آورد. در پکیج‌ها با توجه به اینکه پکیج در تمام طول سال کاربرد دارد و استفاده از آن منحصر به فصل خاصی نیست، مکان ثابتی برای نصب آن در نظر گرفته می‌شود.

این عمل مزایایی را از نظر ایمنیِ نشت گاز برای پکیج دیواری بوجود می‌آورد. حذف اتصالات نامناسب مانند شیلنگ‌های انتقال گاز و دور بودن اتصالات از معرض تماس و برخورد با اشیا، عمر و قابلیت اطمینان را در پکیج بالا می‌برد.

پکیج همچنین دارای سیستم ایمنی وجود شعله است که با قابلیت اطمینان بالایی در صورت تشکیل نشدن شعله گاز مدار را قطع می‌کند. برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رشت با ما تماس بگیرید.

09113483062                  مهندس وطن دوست

تست نشتی محصولات احتراق در بازدید سالیانه :

 نشت دود به داخل ساختمان به دو صورت باعث آسیب به بهداشت محیط می‌شود. یکی نشت منواکسید کربن حاصل از احتراق ناقص گاز و دیگر کاهش اکسیژن موجود در هوا اتاق. به این منظور جلوگیری از نشت دود حاصل از احتراق در وسایل گاز سوز ازجمله پکیج دیواری، مقررات و استانداردهایی توسط مراجع ذی صلاح مشخص می ‌شود. که در صورت رعایت آن ها خطر نشت دود به فضای اتاق به کمترین حد ممکن می رسد.

علاوه بر رعایت این قوانین وجود سنسور دود و سیستم ایمنی کنترل خروج صحیح دود و همچنین سیستم کنترل عملکرد صحیح فن وجود دارد. این سنسورها با تشخیص یک عملکرد ناصحیح در پکیج، وجود خطا در سیستم را تشخیص داده و ایمنی را برای مصرف کننده پکیج فراهم می‌آورند.

نکات مربوط به دودکش پکیج دیواری :
 •  با توجه به این نکته که وسایل گازسوز جهت تشکیل احتراق احتیاج به مصرف اکسیژن دارند، قوانینی برای نصب پکیج دیواری و در واحدهای ساختمانی کوچک ایجاد شده است.
 • به طور کلی در واحدهای ساختمانی کوچک نصب پکیج با خطراتی رو به رو است. به این صورت که در صورت نبود جریان هوای تازه مناسب پکیج با مصرف هوای داخل اتاق‌ها، هوای تنفس ساکنین را نیز مصرف می‌کند. برای رفع این مشکل چند راه حل وجود دارد :
 • راه حل اول استفاده از دودکش‌های دولایه است که در یک لایه آن ها دود خارج می‌شود و در لایه دیگر هوای تازه به پکیج رسانیده می‌شود.
 • روش دیگر نصب پکیج دیواری در تراس یا بالکن است. در صورتی که قوانین و استانداردها در نصب پکیج در تراس رعایت شود این روش نیز خطرات ناشی از مسمومیت بر اثر کمبود هوا را از بین می‌برد.

با توجه به اینکه پکیج‌ها دارای مشعل‌های کوچکی هستند و  به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شود که پایین ترین صدا را ایجاد کنند، بنابراین پکیج آلودگی صوتی بسیار کمی ایجاد می‌کند و آرامش مطلوبی را برای مصرف کننده تامین می‌کند.

همچنین در صورت رعایت قوانین، می‌توان پکیج را در کابینت نیز جانمایی کرد. که باعث کاهش صدای تولیدی شعله و فن پکیج نیز می‌شود.

تعمیرگاه پکیج ایران رادیاتور رشت

بعداز مدتی استفاده از پکیج امکان دارد ایراداتی در آن مشاهده شود که نیاز به تعمیر داشته باشد. استفاده مداوم از پکیج، نگهداری نادرست و یا موارد دیگر باعث ایجاد مشکلاتی در پکیج می شود. این مشکلات می تواند گرم نشدن آب،آب ریزش و نشتی، سر و صدای زیاد و یا روشن نشدن آن باشد.

گاهی اوقات مشکلات کوچک را خودمان می توانیم حل کنیم ولی در برخی مواقع نیاز به فردی متخصص است تا پکیج را به صورت اصولی تعمیر کند. تیم متخصص مطبوع سازان همواره آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در شهر رشت می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی و “تعمیر پکیج ایران رادیاتور در رشت” با پشتیبانی مطبوع سازان تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور رشت
نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور رشت

تعمیر پکیج ایران رادیاتور رشت

دلایل افت فشار پکیج ایران رادیاتور

الف.آبریزش و نشتی آب وجود دارد

اگر نشتی آب از پکیج حتی خیلی کم هم باشد باعث ایجاد افت فشار در سیستم گرمایشی می شود. پس بهتر است نشتی هر چقدر کم را هم پیگیری کنیم.

ب. سوراخ بودن مبدل حرارتی پکیج ایران رادیاتور

مستهلک شدن و سوراخ شدن مبدل حرارتی یکی از دلایل افت فشار در پکیج ایران رادیاتور میباشد

ج.نشتی از حوله خشک کن و رادیاتور ها

گاهی اتفاق می افتد که حوله خشک کن دچار نشتیئولی به دلیل خیس بودن فضا متوجه نشتی آن نشویم . هر گونه نشتی در رادیاتور ها و شیر رادیاتور ها باعث افت فشار در سیستم میشود.

در تعمیر پکیج برای اینکه دستگاه پکیج دیواری دچار آسیب بیشتری نشود سعی کنید سرویس دوره ای و سالیانه دستگاه خود را به موقع انجام دهید .تا دستگاه شما دچار آسیب بیشتری نشود و هم هزینه کمتری برای سرویس دستگاه پرداخت نمایید.

د. خرابی منبع انبساط پکیج  ایران رادیاتور رشت

منبع انبساط وظیفه تنظیم فشار سیستم گرمایش زمانی که آب دچار تغییر دمایی میشود را بر عهده دارد. بنابراین خرابی این قطعه باعث ایجاد تغییرات فشاری در پکیج شوفاژ دیواری میشود.

پمپ پکیج ایران رادیاتور رشت
نمایندگی ایران رادیاتور رشت
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور رشت
عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

پکیج دیواری ایران رادیاتور در دو مدل دیجیتال و آنالوگ در بازار ایران موجود می باشند که کد های عیب یابی هر با یکدیگر فرق دارند. برای تشخیص ارور در مدل های آنالوگ پکیج ایران رادیاتور شش عدد چراغ روی پانل جلوی دستگاه وجود دارد که به ترتیب از 30 تا 80 شماره گذاری شده اند. این چراغ ها در حالت عادی و زمان شروع کارکرد دستگاه از 30 حرکت کرده وتا 80 تمام می شود. با چشمک  ممتد هر کدام از چراغ ها یعنی ایرادی توسط دستگاه شناسایی و این نشان می دهد که با هر کدام از چراغ ها مختص یک ارور خاص می باشد. در این مواقع سرویس کار با دیدن کد خطا از خرابی دستگاه مطلع می شود.

 

نگرفتن فرمان آب گرم

چراغ های ال ای دی سبز رنگ پکیج ایران رادیاتور برای اجرای فرمان آب گرم باید به صورت دو تا دو تا و به ترتیب با هم روشن شوند اگر این اتفاق نیفتد به این معنی است که فرمان گرم شدن آب اجرا نمیگردد. دلیل این مسئله نیز می تواند عمل نکردن فلوسوئیچ یا فلومتر، یا خراب بودن سنسور آبگرم مصرفی باشد.

برای بررسی سالم بودن فلوسوئیچ، می توانید سیم های آن را اتصال کوتاه کنید. اگر پکیج ایران رادیاتور در این حالت روشن شود به این معنی است که فلوسوئیچ خراب است. البته انجام این کار توسط افراد غیر حرفه ای توصیه نمی شود.

برای بررسی درست کار کردن سنسور آبگرم مصرفی بعد از خاموش کردن پکیج، دوسر اهم متر را به دو سر آن وصل کنید و مقاومت آن را اندازه بگیرید.

در برخی مواقع نیز ایراد مربوط به هدایت شدن گرمای پکیج به سمت شوفاژ و کار نکردن موتور شیر سه طرفه است.

نمایندگی ایران رادیاتور رشت
نمایندگی ایران رادیاتور رشت
چشمک چراغ های ۴۰ و ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور رشت

در این حالت  نشانگر فشار آب  روی صفر است. این کد به معنای  کمبود فشار آب در پکیج است. برای رفع این مورد، شیر آبی رنگ زیر رادیاتور که در شکل زیر میبینید را به سمت چپ بچرخانید تا صدای ورود آب به دستگاه  را بشنوید. هر وقت فشار کمی بیشتر از عدد 1 شد، شیر را ببندید.

نمایندگی ایران رادیاتور رشت
تعمیر پکیج ایران رادیاتور رشت
کم بودن ارتفاع شعله پکیج ایران رادیاتور

ارتفاع کم شعله را می توان با چشم تشخیص داد. تنظیم نبودن شیر گاز پکیج ایران رادیاتور یا کم بودن فشار گاز ساختمان می تواند از علل این ارور باشد. دودکش غیر استاندارد هم میتواند در گرم شدن آب مشکل ایجاد کند.

علت سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور

چشمک  چراغ  70: 

نشانه رسوب گرفتگی مبدل پکیج ایران رادیاتور

در بیشتر مواقع سرد و گرم شدن آب پکیج، به دلیل رسوب گرفتگی است. به طور متوسط پکیج باید هر 2 سال یکبار رسوب زدایی شود.

نصب و سرویس پکیج ایران رادیاتور در رشت

نوسان فشار آب خانه یا تنظیم نبودن پمپ آب

نوسانات آب ورودی به پکیج یا ضعیف شدن پمپ آب هم میتواند علت این مشکل باشد. کاهش بیش از حد فشار آب ورودی میتواند باعث شود آب اندکی که وارد پکیج می شود فورا جوش بیاید و پکیج خاموش شود، و در نتیجه آب مدام سرد و گرم می شود.

سرد شدن آب گرم بعد از باز کردن همزمان شیر آب سرد در این موارد تقریبا همیشه ایراد از فلومتر است.

 

ارور 80-60-40 در پکیج های آنالوگ / اروری E51 در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور

این ارور در پکیج  ایران رادیاتور از ارورهای شایع بوده و علت آن خارج نشدن محصولات ناشی از احتراق می باشد.در صورت مشاهده این پیام ابتدا مسیر تخلیه محصولات احتراق و دودکش را چک کنید و از باز بودن مسیر آن مطمئن شوید.

این ارور معمولاً در هنگام تغییر فصل از سرما به گرما ایجاد که به علت انقباض و انبساط پرده دیافراگمی سنسور کنترل فشار فن (سنسور پرشر سوئیچ هوا) می باشد به همین منظور تکنیسین اقدام به دو شلنگه کردن پرشر سوئیچ هوا جهت افزایش تحریک سنسور می نماید در غیر این صورت عوامل زیر را بررسی میکنیم :

 1. خرابی برد الکترونیک پکیج ایران رادیاتور رشت
 2. قطعی جریان الکتریسیته فن اگزاست
 3. سوختگی سیم پیچ فن اگزاست
 4. خرابی پرشر سوئیچ هوا
 5. انسداد یا خرابی ونتوری فن

ارور 80-70-40 در پکیج های آنالوگ /اروری E81 در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور

 این ارور معمولاً در پکیج های کار کرده ای رخ می دهد که در آن منطقه سختی آب بالا باشد. بیشترین دلیل ایجاد این خطا جرم گرفتگی و وجود رسوب در مدار هیدرولیکی پکیج و مبدل های دستگاه می باشد. که از طریق تماس با نمایندگی مجاز ایران رادیاتور و انجام عمل اسید شویی و رسوب زدایی کامل این مشک لرفع می شود. ضمناً عوامل دیگری باعث ایجاد این خطا می شود که به صورت زیر عنوان می گردد:

 1. خرابی و سوختگی پمپ پکیج ایران رادیاتور رشت
 2. سوختگی و خرابی شیر موتوری پکیج ایران رادیاتور رشت
 3. انسداد مسیر بای پاس پکیج ایران رادیاتور رشت
 4. انسداد شیرهای رادیاتور در حال زمستانه پکیج
 5. خرابی ترموستات حد
 6. خرابی ترمیستور شوفاژ
آدرس نمایندگی ایران رادیاتور  رشت :

آدرس نمایندگی ایران رادیاتور در رشت ، خیابان معلم ، بعد از استانداری ، ابتدای 15 متری طالقانی ، تاسیسات مطبوع سازان

نمایندگی ایران رادیاتور در رشت مناطق مختلف شهر رشت از قبیل خیابان سعدی ، گلسار ، فلگه گاز ، نیروی دریایی، خیابان معلم ، رشتیان ، یخسازی ، حمیدیان و ….. را پوشش میدهد

تلفن نمایندگی ایران رادیاتور در رشت :

09113483062  مهندس وطن دوست                                                   دفتر مطبوع سازان :      01333262506 

نمایندگی ایران رادیاتور رشت
نمایندگی ایران رادیاتور رشت

نمایندگی ایران رادیاتور در رشت

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “تعمیر پکیج ایران رادیاتور رشت

 1. ایمانی گفت:

  ممنونم که به موقع اومدین و مشکل پکیج من را حل کردید. بهترین نمایندگی ایران رادیاتور در رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *